Okrągłe łóżeczko, nasza recenzja Stokke Sleepi

Łóżeczko dla dziecka to jedna z pierwszych rzeczy, jakie bierzemy pod uwagę, gdy dowiadujemy się, że za kilka miesięcy na świecie, a przede wszystkim w naszym życiu pojawi się mały człowiek. Taka informacja powoduje, że automatycznie wyobraźnia zaczyna dokonywać mimowolnego przemeblowania w domu lub mieszkaniu i wtedy najczęściej pojawia się kwestia odpowiedniego miejsca do spania. Naturalnie, spectrum możliwości jest bardzo obszerne, aczkolwiek warto brać pod uwagę opcje przede wszystkim właściwe ze względu na maleństwo oraz funkcjonalne ze względu na przestrzeń. Jakie mamy możliwości?

Okrągłe łóżeczko Stokke Sleepi – zalety

Stokke Sleepi to model łóżeczka, który poniekąd zrewolucjonizował branżę. Na pierwszy rzut oka możemy dostrzec dosyć nietuzinkowy owalny kształt, który sprawia, że model wyróżnia się na tle innych łóżeczek dla dzieci. Kształt nie jest jednak dziełem przypadku. Konstrukcja składa się ze specjalnych modułów, które można regulować w dowolny sposób. Możemy śmiało zdecydować o głębokości ułożenia materaca, a jednocześnie bez problemu zwiekszymy powierzchnię łóżeczka, co z kolei powoduje, że jest to produkt przeznaczony na lata użytkowania. Nie będzie żadnej przesady w stwierdzeniu, iż takie łóżeczko będzie mogło towarzyszyć naszemu dziecku od pierwszego dnia w domu przez kolejne lata. Dostępne modele pozwalają również na pewnego rodzaju personalizację związaną z kolorem lub dodatkowymi akcesoriami. Dla wielu mam z pewnością dobrym rozwiązaniem okażą się łóżeczka Stokke Sleepi na kółkach, które umożliwią bezproblemową zmianę lokalizacji łóżeczka. Można zaopatrzyć się także w doskonałe baldachimy.

Do największych zalet tego modelu można zaliczyć:

  • funkcjonalność i komfort użytkowania zarówno dla rodziców, jak i maluszków
  • łóżeczko przeznaczone jest na wiele lat dzięki możliwości regulowania jego rozmiarów za pomocą rozszerzającego zestawu. Może w nim spać miesięczny bobas oraz kilkuletnie dziecko
  • łóżeczko jest solidną konstrukcją powstałą z drzewa bukowego.
  • jest w pełni bezpieczne i nie zajmuje zbyt wiele miejsca

Czy takie rozwiązanie może mieć jakieś wady?

Można śmiało powiedzieć, że jest to model, który ma szansę sprawdzić się w każdej przestrzeni, zapewniając dziecku niezbędną do wypoczynku przestrzeń i przytulny kąt do pierwszych zabaw. Nic zatem dziwnego w tym, że łóżeczka Stokke cieszą się tak ogromną popularnością. Niemniej, dla niektórych osób cena jest zatrważająco wysoka jak na jednorazową inwestycję. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że kupując takie łóżeczko, nie trzeba będzie martwić się dodatkowymi kosztami na poszczególnych etapach rozwoju naszego dziecka. Z biegiem lat będzie można śmiało zdemontować boczne ścianki, dostosowując mebel do potrzeb rosnącej pociechy. Taki rodzaj komfortu musi nieco kosztować, choć z pewnością nie przewyższa ceną wszystkich łóżeczek, które musielibyśmy kupić na poszczególnych etapach. Bez wątpienia jest to inwestycja warta swojej ceny i niezwykle wygodne rozwiązanie dla całej rodziny.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.